RW Construction Sp.z O.O.

ul.Juliusza Słowackiego 52
26-640 Skaryszew

 

+48 662 575 003

biuro@rw-construction.pl

O nas

Zbudujemy dom Twoich marzeń
Budujemy domy z drewna, domy szkieletowe.

O firmie

Producent domów
szkieletowych

Nasza firma działa w branży budowlanej już kilkanaście lat i przez ten czas zrealizowaliśmy setki wymagających projektów dla klientów indywidualnych i biznesowych (deweloperzy, agencje nieruchomości). Byliśmy odpowiedzialni m.in. za remonty hoteli, biur, a nawet zabytkowych kamienic, które wymagały specjalistycznego podejścia. Lata działalności pozwoliły nam obserwować dynamicznie zmieniający się rynek i tym samym dostosować się do potrzeb klientów. A w obecnych czasach tymi potrzebami są tańsze, szybsze i efektywniejsze budownictwo.

Stąd już prosta droga do budownictwa szkieletowego. Z jednej strony to rozwiązanie zyskuje w naszym kraju popularność, ale z drugiej – naszym zdaniem – ciągle jest ono zbyt małe. Jednak gdy spojrzymy na tendencje zagraniczne, zwłaszcza z Europy Zachodniej lub zza oceanu, to łatwo można zauważyć, że ta nowoczesna technologia wypiera starsze i droższe metody. Nic dziwnego, bo to się po prostu opłaca.

dom

Spełniamy oczekiwania

Dlatego też postanowiliśmy wyjść naprzeciw rosnącym potrzebom społeczeństwa i w naszej działalności skupiliśmy się przede wszystkim na budownictwie szkieletowym. Dzięki temu możemy w całości poświęcić się śledzeniu tej branży, zgłębiać wiedzę i czerpać pełnymi garściami z zagranicznych trendów oraz rozwiązań. W związku z tym stworzyliśmy naszą własną bazę projektów indywidualnych, aby umożliwić klientom wybór najlepszych opcji przy zachowaniu rozsądnej ceny.

spirit-level

Najwyższa jakość

Stawiamy na jakość – zarówno materiałów wykorzystywanych do produkcji, jak i samych konstrukcji, dzięki czemu mamy pewność, że oddajemy klientom domy szkieletowe, które nie tyle spełnią ich wymagania, ile wręcz je przewyższą. Jednak o tym najlepiej przekonać się osobiście, dlatego zachęcamy do kontaktu. Z naszej strony gwarantujemy pełen profesjonalizm, ponieważ firmę tworzą wykwalifikowani pracownicy, którzy tajniki tego fachu poznawali w Kanadzie – kolebce domów szkieletowych – oraz Wielkiej Brytanii.

handshake

Fachowe doradztwo

Zachodnie standardy pracy, w tym przede wszystkim dążenie do pełnej satysfakcji klienta, stały się nam wyjątkowo bliskie. Dlatego też nie tylko stawiamy budynki szkieletowe, ale również fachowo doradzamy – zarówno na etapie poprzedzającym budowę, jak i w jej trakcie, a nawet już po zakończeniu prac. Nasz zespół chętnie pomoże w formalnościach związanych z budową domu i ułatwi przebrnięcie przez kwestie prawne.

0
Lat doświadczenia
0 %
Zadowolonych inwestorów
0 x
Szybsza budowa

Nasze projekty

Nasza firma posiada własną bazę projektów domów kanadyjskich szkieletowych

Zobacz projekty

Planujesz budowę swojego
wymarzonego domu?

Skontaktuj się z nami! Nasi doradcy pomogą Ci wybrać optymalne rozwiązanie.
Doradzamy, budujemy, planujemy.

Skontaktuj się